silmalau korrigeerimine 21.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul jäi vasak silm mullu pimedaks ja silmalaug on seoses sellega pisut alla vajunud. Ilmselt sellest, et silm ei reageeri valgusele. Kas seda on võimalik tõsta?
tervitades
Eve

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Eve! Kindlasti on see võimalik. Kuna tegemist on haiguse või trauma järgse probleemiga, siis soovitaksin esmalt rääkida silmakirugide või plastikakirurgidega kliinikutes, kus on Haigekassa leping, et ehk Haigekassa Tasub Teie opratsiooni eest. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree