Rasvarebendid 17.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, mul on minu jaoks väga suur probleem, nimelt olin lapsena paks tüdruk, nüüd olen 21 ja suhteliselt normaalne. Probleem aga seisneb selles, et mul on terve alaselg/puusad/tagumik täis rasvarebendeid. Nad on suhteliselt tugevad ja väljapaistvad ka. Ma oleks väga väga tänulik, kui te vastaksite, kuidas ja millega oleks võimalik neid eemaldada, palju see kõik maksma läheks??? Olen vaadanud poodides, et isegi armide/rebendite kreeme on müügil, aga ma pole kindel, kas nad ka tugevate rebendite puhul aitavad??? Ja kaua eemaldamine aega võtaks??? Ette tänades...

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Teie kirjelduse järgi arvan, et tegemist on siiski nahasiseste rebendite e. striiadega. Nende kirurgiline "ravi" oleks mõttetu, kuna operatsioonidest jäävad ju jällegi armid. Soovitaksin Teil siiski dermatoloogiga nõu pidada. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree