Olematud rinnad 17.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen 23. aastane kena naisterahvas, aga ka suure murega. Nimelt võib liiialdamata õelda, et mul puuduvad täielikult rinnad. On nimelt ainult väiksed nibud. Sooviksin lasta endale silikoonrindasid, aga olen ka kuulnud, et kui enda rind on nii pisike ja rinna nahk väga pingul, on võimatu sinna silikooni paigaldada. Oleksin väga tänulik, kui te oskaksite mind minu probleemiga aitata.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Isiklikust kogemusest võin kinnitada, et olen opereerinud paljusid nn. "olematute rindadega" patsiente ja tulemused on väga head. Loomulikult ei ole võimalik AA rinnahoidjat kandvast patsiendist ühe operatsiooniga teha D-korvi suuruse rinna omanikku. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree