Rindade hooldus 13.09.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kuan ei oska kellegi teise poole pöörduda, siis küsin Teilt:
Sooviksin saada nõu rindade õige hoolduse kohta (et ei tekiks tuelvikus vajadust Teie vastuvõtule tulla ;))- nimelt ei meeldi mulel kanda rinnahoidjat (ebamugav, vaevama hakkab päeva keskel) - kas see on vale? Kas vastab tõele, et rinnahoidjat peaks soovitavalt kandma a la 24 h ööpäevas? Et rind oleks võiamliklt kõvasti toetatud?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kui Teil on keskmised või suuremad rinnad, siis see rinnahoidja jutt on tõesti õige, et toetus on hea. Kui rinnad on kerged ja väikesed ja Teil on hea elastsusega nahk, sii me ehk tõesti ei kohtugi! Lugupidamisega, Dr. Peep Pree