häbe 26.06.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! minul soovitati pöörduda plastilise kirurgiaga tegelejate poole.mure selline,et kas häbememokki on võimalik väiksemaks lõigata ja kuhu pöörduda ning kui on võimalik,siis mis rahaga tuleks arvestada?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kindlasti tegelevad ka mõned plastikakirurgid güneko-plastiliste operatsioonidega, kuid soovitaksin Teil pöörduda antud probleemiga oma günekoloogi poole. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree