Uus operatsioon 05.06.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Panite mulle paar aastat tagasi silikoonid, millega ma ka väga rahule jäin. Aitäh selle eest! Vahepeal aga sünnitasin ma oma teise lapse ja rinnad läksid vahepeal väga suureks. Praegu ma veel imetan oma last, aga tean, et varsti soovin ma uusi proteese, sest juba praegu kui laps on rinna piimast tühjaks imenud ei näe rinnad ilusad välja. Nüüd siis minu küsimus-kui lasen panna uued proteesid, kas see eeldab kindlasti seda, et uue operatsiooniga kaasnevad ka uued armid rindade all? Tean, et asi selgub tegelikult alles koha peal, aga siiski, kas on variant, et lõigatakse lahti vanad armid? Ja veel, kaua peab olema imetamisest möödas, et uuesti teie poole pöörduda?
Aitäh!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ja Tänan kiidusõnade eest. Tore, et olete taas ühele inimesele elu andnud. PALJU ÕNNE !!! Kõigepealt soovitan lasta rahulikult 4 - 6 kuud imetamise lõpust mööda, kasutades sel ajal korralikult rinnanahka toitvaid-niisutavaid-pingutavaid kreeme. Nii pikk aeg selle pärast, et piimanäärmete rahunemine ja löpliku mahu kujunemine on aeglane protsess. Kui on vajadus korduvalt opereerida, siis jääb ikka ainult üks arm, sest vana arm lõigatakse välja. Seniks toredat "beebi-ema" aega ja ilusat suve. Lgupidamisega, Dr. Peep Pree