Veresooned 02.05.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on ,seda ilmselt geneetiliselt estetiline viga, versooned tulevad liiga naha alla. Esmalt tulid nad nähatavle reie välisküljel.seda kusagil 20 ndate keskpaigas, (hetkel olen 33) hiljuti märkasin seda ka rinna all.need on väiksed kapilaarid, mis moodustavad nähtava võrgustiku
Küsimus: kas seda on võimalik peatada, ennetada, kõrvaldada!?
Tänades!
Jaanika

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Jaanika! Väiksematele kapillaaridele soovitaksin uurida laser-ravi võimalusi, suuremate puhul peaks mõtlema skleroteraapiast (süstid). Ennetamise koha pealt ei julge mina küll midagi väga kindlat soovitada. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree