ei taha, et lapse sünniga rind piima tuleks. 23.04.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere, Dr Peep Pree. panin Teie juures kuskil kuus aastat tagasi silikoon rinnad, olen väga rahul. Tänan Teid. Probleem aga selline, kas olen isekas või liiga enda välimusele mõtlev aga paari nädala pärast peaks mul laps sündima ja ma ei taha, et mul piim rinda tuleks. ei taha, et rinnad liiga suureks läheks ja rebendid tulevad ja tahakski teada, kas on mingeid tablette, mis ei lase piimal tulla, või peaks lina ümber rindade siduma nagu kuulnud olen.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Rõõm kuulda, et te operatsiooni-tulemusega rahul olete ja veelgi toredam, et ootate last. Kindlasti on fõsioloogilised protsessid rinnanäärmetes juba ammu käimas ja oma soovi peaksite küll hoopis oma günekoloogiga arutama. Mina soovitaksin vaid tugevat rinnahoidjat rinna toetamiseks imetamise ajal, sest kui see võimalus on Teie tervise poolt olemas, peaksite minu arvates küll last kasvõi lühemat aega rinnapiimaga toitma. Teid peatse emakssaamise puhul veelkord südamest õnnitledes, Dr. Peep Pree