kortsukesed 25.02.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen 45 aastane naine.Mul on silmade alla ja ümber huulte tekkinud väikesi kortsukesi.Ilmselt on midagi vajalikku sealt aastadega kaotsi läinud.Kas on võimalik neist kortsukestest vabaneda ka kollageeni süstidega või aitab vaid ainult kirurgiline lõikus?Kui süstimine on mõeldav, siis kui palju üks süst maksab? Teid tänades Mann

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere 45 aastane Mann!
Ilma Teie probleemi nägemata on võimatu vastata. Huulte ümruse korrigeerimiseks saab kasutada nii täitesüste kui laserlihvimist, alalaugude osa neile kahele meetodile lisaks veel ka plastikaoperatsiooni. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree