Rasvaimu kõhult 25.12.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Kas saab kuidagi ühtlustada rasvkoekihi paksust?Kõhult tehtud imu
jättis piki võõkohta ebaühtlase paksusega "triibud".Kuulnud olen mingitest
massaazhidest.

ferdinand

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Ferdinand! Kui need "triibud" on silmatorkavad, siis ehk peaksite konsulteerima teid opereerinud kirurgiga - äkki on vajalik täiendav "rasvaimu". Kindlasti aitavad väiksemaid ebakorrapärasusi silendada vastavad lümfimassaži kuurid, kas siis käsimassaažina või spetsiaalsete masinatega (näit. LPG-süsteem). Infot nende kohta peaksite uurima ilu- ja tervisesalongidest. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree