konsultatsioonid 12.12.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Sooviksin teada, kui kiiresti (st. kui lühikese aja jooksul) on võimalik pääseda Teie kliinikusse konsultatsioonile?
Elan Tallinnas, võimalus Tartusse sõita tekib tõenäoliselt millalgi jaanuaris. Kas on võimalik konsultatsioonile tulla ka laupäeval?

Parimate soovidega,
M.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud M! Konsultatsiooni aja saate broneerida meie kliiniku tel-l (0)7348 553. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree