perlane 18.11.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Palun öelge, mille poolest erinevad Perlane ja Restylane? Mida teie soovitate süstida suu ümbrusesse ja huultesse? Miks?
Sirje

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Sirje. Mõlemad preparaadid on Rootsi firma Q-Med tooted, mitteloomsed polõsahhariidid, mida kasutatakse nahasiseste "kortsude" täitmiseks-silendamiseks. Erinevus on molekulaarses struktuuris, kusjuures väga lihtsustatult võib öelda, et Perlane on suuremate-sügavamate, Restylane peenemate-pindmisemate kortsude korrigeerimiseks. Mina kasutan huulte suurendamiseks reeglina Perlane´i, suu ümbrusesse valikuliselt nii Perlane´i kui ka Restylane´i. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree