rinna suurendamine 03.11.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Rääkides erinevatest proteesidest ja hindadest, siis sooviksin teada, et kui kõige soodsam protees maksab 10 500, siis milline on järgmise tüübi hind (kui seda nii saab nimetada) Ning millisesse hinnaklassi jääb kõige sagedamini paigaldatav protees?

Ette tänades

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! 10 100 krooni maksavad nn. "pehme geeliga" proteesid, kõvema e. kohhesiivse geeliga proteesid maksavad alates 15 000 kroonist paar. Kõige sagedamini paigaldatakse 10 100 krooni paar maksvaid proteese. tervitustega, Dr. Peep Pree