Eemaldatud sünnimärgi haav 23.10.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Mure mul selline, et 4 kuud tagasi eemaldati mul rinnalt nahast kõrgem sünnimärk. Haav pidi 2-3 kuuga ilusaks minema. Minu oma on endiselt punane ja väga nähtav, aga see selleks. Probleem on selles, et eemaldatud sünnimärgi koha peal on haav nagu kõrgem. Näpuga üle libistades on tunda, et see koht on kõvem, kui ülejäänud haav. Oleks nagu tihkem koht seal. Kas see on normaalne või peaks minema seda arstile uuesti näitama?

Tänades, Kristi.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Kristi! 4 kuud vana arm võibki veel punetada ja kõvem ja kõrgem olla. Siiski soovitan arstile näitama minna, ehk on mingi täiendav ravi mõttekas! Lugupidamisega, Dr. Peep Pree