Sünnimärk 08.05.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.

Olen noor naisterahvas, kellel on reiel punaselaiguline sünnimärk. See ei ole nahapinnast kõrgemal ega pole ka kunagi valu teinud, see on lihtsalt väga inetu. See "sünnimärk" katab tervet reie sise- ja tagapinda, koosneb punastest laikudest. Kas te oskate öelda, kas sellisest inetust asjast on võimalik ilukirurgia abil vabaneda. Kui on võimalik, kas te oskate öelda orienteeruvat hinda. Oleksin vastuse eest väga tänulik.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ja tänan küsimuse eest!Teie kirjelduse järgi võib küll arvata, et tegemist on mitte sünnimärgi, vaid healoomulise veresoonkonna kasvaja e. hemangioomiga. Tänapäevane hemangioomide ravi on hemoglobiin-tundlike laseritega. Ravi nõuab kindlasti korduvaid protseduure. Soovitaksin konsulteerida Taru Ülikooli Nahakliiniku polikliinikus Dr. Paasikuga (tel .07 432 132). Kui Te sealt abi ei saa, soovitaksin pöörduda Helsingi Laserikliinikusse.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Iluravi ja plastiline kirurgia

sünnimärk

kui palju maksab sünnimärgi eemaldamine? keskmist suurust lõua all .... sooviks umbkaudset hinda

Peep Pree

Vastas dr Peep Pree

Tere! Võimalik, et 1500 krooni. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree

Loe edasi

Sünnimärk jalal

Tere,

Mul on paremal jalal sünnimärk (umbes 7x4 cm). Kas selle eemaldamine on võimalik? Palju see maksma võiks minna? Kas seda on võimalik ka Tartus teha?

Peep Pree

Vastas dr Peep Pree

Tere! Plastikakirurge töötab nii Tallinnas kui Tartus. Operatsiooni võimalikkuse ja maksumuse üle kirja teel otsustada ei ole võimalik. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: