Punetus näol 23.07.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mu nägu on liiga punane ja iga asja peale punastan nagu peet.Kas on selle ärahoidmiseks mingisugust ravi?
Vähemalt soovitage kelle poole pöörduda.

Ette tänades.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Ilma Teie nägu nägemata on tõesti "soolapuhumine" midagi väita. Võiks ehk olla abi näiteks Cleanline´i kliiniku (Tallinn) laser-spetsialistiga konsulteerimisest. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree