Probleemid maoga. 17.10.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

mul on probleeme maoga, nimelt on mu liiga palju vedeliku maos. vedelik peaks alla liikuma, aga minul on vastupidine reaktsioon, raviks olid alpharma rohud, aga need ei aidanud.
(olen 18-aastane)milline ravi oleks efektiivsem?

meilike

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere
Midagi siin ei klapi. Kõigil on mingi kogus vedelikku maos, kui palju on liiga palju - raske öelda. Enamik inimesi tunneb end siiski hästi. Maos võib olla vedelikku rohkem või vähem, see ei ole haigus. Ilmselt miski häirib teid, et olete pöördunud arsti poole. Mis nimelt, kirjast ei selgu. Antud informatsiooni põhjal ei saa muud nõu anda kui pöörduda taas arsti poole.
Dr Kariis