Kõhupuhitus 18.06.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen käinud kõikvõimalike arstide juures, neelanud sondi, söögitoru PH mõõtmas, aga olulist abi oma hädadele pole saanud.
Diagnoositud on mao limaskesta põletik, kuid ravi otsest pole saanud.
Olen proovinud omeprosooli, raniditiini, espumissaani, söetablette, kummeliteed aga kasu pole suurt olnud. ja nii on see kestnud umbes 4 aastat.
Viimane vere analüüs näitas natuke kõrget kolesterooli taset (7) ja natuke olid tõusnud maksa näitajad (vist 65).
Mida teha oma haigusega?!

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Mille üle Te kaebate?
Lugupidamisega, dr Kariis