kõht valutab 22.02.04 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mind vaevab teist nädalat selline näriv valu paremal pool roiete alla. Valu pole küll selline , et tahaks valuvaigisteid võtta kuid häiriv. Lisaks sellele on ka peavalu ja mõlemad kestnud vahelduva eduga 2 nädalat. Olen jälginud ka seda kas see on seotud söögikordadega kuid vahel on valu juba siis kui hommikul ärkan. Õhtuks on see kõhupiirkond ka käega katsudes hell.
Kas midagi tõsist?
Olen 32a. naine.

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere!
Arvanan, et ei ole. Tegu ei pruugi olla üldse seedetraktihaigusega. Ärge külmetage!
Dr Kariis