Kõõlustupe põletik 25.02.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Kas tegemist võib olla kõõlustupe põletikuga? Vasaku käe väikese sõrme esimeses liigesest on sõrme sirgeks ajamisel mingi takistus. Sõrm läheb sirgeks ebaloomuliku nõksuga esimeses liigeses. Mingit valu või turset ei ole. Olukord on olnud umbes kaks kuud. Töö on suuremalt jaolt füüsiline ja raskuste vedamine käib sõrmede abil.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Tegemist võib olla tõesti sõrme painutajakõõluse probleemiga. Puhkus, massaaž ja teipimine võib probleemi puhul aidata.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut