Pildi vastus peale kukkumise traumat 19.01.24 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Laps kukkus ja pildi vastuseks selline vastus, arstile saan alles veebruaris. Sooviksin natuke selle lahti seletamist ja kas vòib olla tekkinud kukkumise tagajàrjel?
Kukkus 20.12.2023, kukkudes vigastus reiekaela nihkes murd, hiljem kurtis pòlvevalu. Pilt tehtud pòlvest ja ootame ortop. vastuvòttu.Kas antud kirjeldus võib olla kukkumise tagajärg?

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Kukkumine võis ju tõepoolest põlvevalu esile kutsuda. Röntgenil suuremat traumat sellega seoses ei ole kirjeldatud. Pigem võib olla tegemist nö ealise probleemiga. Olulisem oleks põlve funktsioone hinnata. Füsioterapeut saab antud probleemi puhul kindlasti aidata. Soovitan pöörduda vastuvõtule.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut