Kodarluu murrust taastumine 15.06.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Murdsin 19. Mail randme kodarluu. Käsi oli kipsis kuni 13. Juunini. Peale kipsi eemaldamist tundub käsi imeliku kujuga ning valutab vahel. Kas peale luumurdu on tavapärane, et käel on muhk?

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Jah, pärast pikka fikseeritud asendit on valu, turse, "muhu" esinemine üsna tavaline. Käe liikuvuse ja funktsiooni taastumisel valu ja turse järk-järgult kaovad.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut