Valu jalatalla all 14.06.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Talvel lõhkusin tiigil (tuttav veekogu, puusadeni sügav) jäässe auku. Tegin seda tavalise labidaga. Lõin seda siis jalatallaga nagu kaevaks suvel mulda. Jää ei olnud liiga paks ja labidas läks läbi küll, seega ei näinud selles probleemi. Küllaga põrutasin selle tegevusega midagi seal tallas ära ning tänase päevani on tallas valud. Aga mitte koguaeg, vaid puhkeolekust püsti tõustes. Eriti valus on hommikuti voodist tõustes, aga ka pärast pikemat istumist püsti tõustes. Valu on talla keskel, lokaalne. Kui pisut ringi kõndida, kaob valu vaikselt ära. Lõpuks on sootuks kadunud, polekski nagu midagi viga. Kuid seda siis kuni järgmisest puhkeolekust püsti tõusmiseni. Ja nii juba umbes pool aastat.

Milles võiks asi olla? Mida teha? Kuhu pöörduda?
Suur tänu ette!

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Soovitan pöörduda www.laineravi.ee
Rääkida oma lugu ära ja ehk saab elektriravist abi.

Kui kaebused püsivad, siis soovitan pöörduda ortopeedi poole, kes vaataks jala ûle ja teeks vajalikud uuringud, väljaselgitamaks vigastuse olemuse.

Priit Ailt