soojustunne jalas 23.01.22 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

kas vahetatud põlveliiges (5 kuud tagasi) võib põhjustada soojustunnet sama reie tagaküljel ja jalatalla all? Muidu OK,kontroll veebr. lõpus. Valu ei ole, istudes nagu veidi tunnen reiel, algas umbes nädal tagasi, sõidan toas jalgrattaga, olen lund rookinud. Tänan.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Ei usu, et tegemist põlveproteesist tingitud sümptomiga. Võib olla seotud närviga. Kas teil esineb aegajalt ka seljavalusid? Hoogne lumerookimine või pikem istumine võivad sümptomeid mõjutada küll. Kui probleem süveneb, soovitan pöörduda füsioterapeudi vastuvõtule.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut