Valu vasakus põlves 21.03.02 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

MEES , 21 .

Viimane nädal pidev tuim valu vasaku põlve välisküljel,vahetult põlvemuna kõrval.

Treppidest üles ja alla käies valu suureneb.Joosta eriti kaua ei saa.

Sarnased tunnused olid suvel 2001, siis perearst väitis seda reuma olema.

Vahepeal on sarnaseid tunnuseid veel esinenud kuid valutumalt.

Tegelen pidevalt jalgpalliga ja seostan seda ühe kukkumisega põlvedele.

Erilist ravi ei ole toimunud, mõned spordikreemid.

Momendil põen veel kerget külmetushaigust, sarnased tunnused angiinile.

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Peaksite end näitama arstile,kes tegeleb sporditraumadega.Teie kirjelduse järgi voib tegemist olla välise sideme traumajärgse poletikuga,kuid voimalik on ka meniski vigastus.

Lugupidamisega A.Eller