Valu jalalabas 03.01.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,
Eile õhtul hakkas mu jalalaba ilma igaususe põhjuseta valutama ja pinde välja ajama. Hommikul tegin mõned harjutused, et veri käima läheks ning tegin jalutuskäigu õues. Tulemus: jalalabale toetumine on äärmiselt valulik ja kahele poole on tekkinud paised. Panin peale jaäkoti, mis valu veidi leevendas. Kas peaksin pöörduma EMO sse võib saab kodus midagi ette võtta. Olen liikuva eluviisiga, mitte ülekaaluline.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Kui probleem on süvenenud, jalale valu tõttu toetuda ei saa ja tekkinud on turse, soovitan siiski EMO-sse pöörduda.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut