Krooniline valu hüppeliigeses 03.02.23 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tervist!
Tahaksin teada kas sellise asja puhul on mõtet arsti poole pöörduda või on ka kodus lahendatav. Nimelt on krooniline kerge valu parempoolses jalalabas (pildil on ära märgitud täpne koht). Valu ei ole tugev ega kõndimist ei häiri, ei ole ka valus vaid pigem ebamugav. Selline tunne nagu peaks labaringe tegema, aga see ei aita. Ta ongi selline tuim, tekitab ebamugavust, valus ei ole kunagi otseselt olnud.

Arst vastas:

Maris Perendi

dr Maris Perendi

Füsioteraapia

Confido tervisekeskus

Tere

Kui probleem pikalt häirinud, tasuks siiski lasta jalg üle vaadata. Eriarsti juurde otseselt vajadust minna ei ole, kuid füsioterapeut saaks täpsema info korral head nõu ja soovitusi jagada küll. Oluline oleks teada, milline on jalgade koormus, millal häirib, mis leevendab, eelnevad traumad ja kõik muu selline. Hetke info puhul on raske täpsemaid soovitusi koduseks raviks jagada.
Soovitan füsioterapeudi konsultatsiooni.

Heade soovidega

Maris Perendi
Füsioterapeut