Jalal järsk turse 17.05.22 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Mängisin umbes nädal aega tagasi rannavõrkpalli, kui hüppasin palli püüdes liivale(see oli selline kõvemapoolne savi liiv, mitte pehme rannaliiv) ja püsti tõustes oli sekunditega põlve välisküljele tekkinud suur muhu kujuline moodustis. See meenutas suurt vesivilli, aga oli katsudes kõva. Panin siis sellele kohale külma peale ja paistetus alanes. Kuid nüüd, nädal aega hiljem hakkas sääre väliskülg valutama ja tekkisid väikesed sinikad. Ise ei tea millega tegu võis olla, pole varem sellist asja näinud. Millega võiks olla tegu ja kas ma peaks sellega arsti juurde pöörduma?

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Kirjelduse põhjal ja kuna toimus selge trauma, siis soovitan Teil kindlasti pöörduda ortopeedi vastuvõtule, kes vaataks põlve/ sääre üle ja teeks vajalikud uuringud, et diagnoosida probleemi olemus.

See võib olla nimekiri erinevaid asju, seega ma pigem ei hakkaks spekuleerima.

Tervitades,
Priit Ailt