Suure varba fiksaator 17.02.22 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Suur varvas on viltu. Lisasin ka pildi. Kuidas seda oleks võimalik otse saada? Kas aitab varba fiksaator? Kui jah, siis milline neist oleks kõige parem?

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Arvan, et varba ortoosidega/ pehmete tugedega on võimalik varba joondumist teatul määral muuta. Täpsemalt soovitan nende kohta uurida vastavatest ettevõtetest, näiteks https://www.terviseabi.ee/tooted/tervisejalatsid-ja-tallatoed/geeltooted-jalgadele

Tervitades,
Priit Ailt