Jalg, ortopeedia, füsioteraapia 19.07.20 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere
Mul on juba mitu kuud suurele varbale järgnev pöiaalune luu (metatarsus?) kõndides valus. Õhtuks, kui jalg on väsinud, on jalg pealt varvaste kohalt ka pisut punakam ja paistes. Olen kasutanud erinevaid geele, need ei aita. Olen harjutusi jalale teinud. Võib-olla läheb ise üle, ei tea ju. Mida teie soovitate?

Arst vastas:

Priit Ailt

Füsioteraapia

Tere,

Soovitan pöörduda mõnda jalakabineti ja ehk saab mõnest ortopeedilisest vahendist abi. Näiteks suure ja teise varba vahelisest padjast.

Tervitades,
Priit Ailt