Jalad 02.01.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere.
Mul on jalgadega üks probleem, nimelt ma ei saa pikalt istud .Kui ma istun pikalt ,siis on jalgades selline imelik valu moodi olemine.Otseselt ei valuta ,aga imelik on.Selline olemine kaob siis kui liigutan jalgu,aga kaua sa ikka liigutad,mõni mõtleb ,et närvid haiged ,et muud kui niheleb.Muidu poleks hullu ,aga kui bussiga kuhugi minna või koolis olla, siis see häirib kõige rohkem.Koolis on tavaliselt vaja pikalt istuda.
Kes probleem võib olla jalas mingites närvides ja kas selle probleemiga on vaja pöörduda arsti juurde ja kui on vaja siis mis arsti juurde?
Ette tänades Margit Tallinnast.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Probleem on liigespindu katva kõhre haiguses.Tarvitage mõni kuu glükoosamiini sisaldavaid toidulisandeid.Kui ei aita,tuleks pöörduda ortopeedi poole.

Dr.K.Meitern