Reie kakspealihase probleemid 29.05.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Probleem on Reie tagakülje lihastega(kisuvad krampi ja halvemal juhul lööb sisse terav valu,mistõttu on liikumine mitu päeva häiritud)

Tegelen spordiga(sprint),saan nädalas 2-3 korda massaazi,venitan korralikult,,kuid piisab ühest korralikust sprinditreeningust

kui järgmisel päeval on tagakülje lihased jäigad ja valulikud,vahetevahel ei talu isegi venitamist.

2Aastat tagasi ol sama lihase(reie kakspea lihase lateraalne osa) rebestus -mis sai välja ravitud-olen käinud selja arsti juures -sellega pole probleeme,käisin ka ultrahelis kus vaadati ega pole

tekkinud sidekudet mis häiriks ainevahetust lihases-seda samuti ei olnud,kas on veel mingeid võimalusi lihas uuringuteks-ja kui siis millised need on.

Ja kas on võimalik et vigastatud pole mitte lihas,vaid lihastupp? Tänan!

Arst vastas:

dr Andres Kukner

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Antud informatsiooni kasutades ei ole võimalik Teie proobleemi süveneda. Peaksite pöörduma eriarsti vastuvõtule.( registreerimine 366-088 )