Põlvetrauma 30.09.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 34a naine ja mängin võrkpalli. Kevadel treenigul kukkusin paremale põlvele. Juunis tehti põlveoperatsioon kus leiti et tegemist meniski rebendiga. Rebendit ei õmmeldud vaid jäeti nii nagu oli. Soovitati määrida Fastum Geeliga mis aga mulle ei sobi. Olen teinud harjutusi põlvele, käia saan aga näiteks trepist üles -alla käimine, jooks jms. tekitavad põlves terava valu. Küsimus -kaua üldjuhul võtab aega meniski paranemine või annab põlve veel muul viisil ravida?
Ette tänades.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kui on meniski rebend,siis operatsioonil lõigatakse katkine osa välja-ainult nii saab põlv terveks.Kui on terav valu,siis on kahtlus,et midagi on tegemata jäetud?Meie kliinikus saavad patsiendid peale operatsiooni üldjuhul joosta juba 4nädala pärast.

Paranemist soovides,dr.Kaidu Meitern