jala võlvi valud 23.04.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Kui valutavad varvaste alused padjakesed ja nendele keha raskusega toetudes on valus? Mida teha? Eriti valutavad jalad kingadega käies.Kas see on ravitav või jääbki nii? Või aitavad korrigeerivad tallad.Millist ravi soovitate?

Tänan!

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Kasutada tuleb nii tallatugesi kui ka ravivõimlemist (spetsiaalset) ning üle tuleb

vaadata Teie jalatsite sobivus.

Lugupidamisega A.Eller.