valu ja krambid 16.05.02 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Mida teha, kui peale jooksmist lööb jalgadesse valu? Geelidest abi pole olnud! Ja veel... öösiti tekib jalgadesse kramp? Soovitatakse külma jääd peale panna, kuid mida veel peaks tegema taolise olukorra puhul?

Ette tänades! Helina

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Soovitaksin ½t enne jooksu klaasitäie vett või lahjat mieraalainete rikast jooki juua.Pikema maa läbimisel tuleks ka jooksu ajal vedelikku manustada.

Dr.Kaidu Meitern