jalanukid 05.03.02 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Olen 43. aastane naine. Juba lapseeast peale on mul olnud jalanukid suure varba juures. Nüüdseks on nad üsna suureks kasvanud ja tihtipeale valutavad. Kas on võimalusi neist vabanemiseks, kuidas ja kus saab seda teha?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Jah nendest on võimalik vabaneda operatsiooni teel.Selliseid operatsioone teevad ortopeedid,kelle vastuvõtule tuleks kõigepealt minna.

Dr. Kaidu Meitern