Ortopeediliste proteeside tootmine Eestis 17.01.02 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Kas Teile teadaolevail andmeil valmistatakse Eestis ortopeedilisi proteese, ja kui siis kus? Tänan!

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tartus valmistatakse Ortopeediakeskuses(Vaksali 17) ja Gadox´is(Riia 132)

Tallinnas on ka ,kuid kahjuks aadressi ei tea.

A.Eller