põlvepiirkonna vigastus 08.01.02 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Sugu N

Vanus 21

1. Kaebused: põlve taga vasakul pool väljaulatuv kõhre taoline terav kumerus, tekitab ebamugavust harva õrna valu põlves, põlveõndlas, kõndimisel käib vahel põlvest ja enamasti põlve tagumises osas mingi krudin läbi, mis on ebameeldiv

millal alanud: 13.12.2001

millega seondub: kui libisesin, kukkusin ja põlvepiirkonda tekkis hetkeks terav valu

2. Kas nende kaebustega olete juba arsti poole pöördunud? Ei

3. Kas momendil on Teil teisi haigusi? Ei ole

Millega on tegemist? Kas see on mööduv nähtus või on vajalik ravi?

Ette tänades...

Arst vastas:

dr Andres Kukner

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tere. Ütlen kohe, et ilma vaevusi tekitavat liigest nägemata ei saa Teid kahjuks aidata. Registreeruge palun vastuvõtule Tartus 366-088; 318-199.