õlaliigese valu 07.01.02 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Lp. doktor!

Millele asi viitab, kui peale rasket raskejõustiku treeningut parem õlaliiges valutab (tunda on nagu luuvalu ja närvivalu) ning eriti annab valu tunda talvel külma ilmaga.Kas on tegu ülekoormusega?

1.M

2.29

3.2 aastat tagasi

kangi harjutustega

4.Varem arsti poole pöördunud ei ole ning diagnoos puudub

5.Teisi haigusi ei ole

Ette tänades!

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

Võib viidata küll.Täpsemalt vastata oskaks peale öla kliinilist uurimist ja rö-ülesvõtte nägemist.Seniks soovitan vältida harjutusi,mis Teie arvates põhjustavad valu.

Lugupidamisega A.Eller