sõrm 28.03.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Aastaid tagasi tekkis sõrmele naha alla mäda kolle,mis valutas ja hiljem

see lõigati lahti,et mäda välja saaks võtta.Ja peale seda lõikust on

jäänud sõrm kõveraks ning liikumatuks.

Kas on veel mingit võimalust et see sõrm liikuma hakkaks?

Arst vastas:

dr Aalo Eller

Ortopeed

TÜK Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, Päevakirurgia Erakliinik Medex

On vaja kindlaks teha, kas põhjus on luuline või sidekoeline.Selleks on vaja teha Rö-grammid sõrmest ning näha sõrme.

Minu vastuv. reg. tel. nr.318199,366088.

Lugupidamisega A.Eller