luuümbrise põletik 29.01.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Olen noor kergejõustikuga tegelev neiu. Lugesin erinevaid vastuseid luukate põletiku kohta. Tean millest põletik tekib aga kas on veel midagi mida saaks ise ära teha, just ravimise osas- nt külma-kuuma vanne või midagi muud ? kuna koormust hetkel vähendada ei saa siis, mida teha, et treenimine oleks võimalikult valutu ?
Tänud !

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Joosta ei tohiks naglitega mõnda aega,vältida treenimist kõvadel pindadel(ka puupõranD9,proovida toestamist elastse sidemega,kasutama peale trenni jääkreemi,samuti põletikuvastaseid tablette(ibuprofeen