Polved 26.11.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 31 aastane naine. Iga kord kui olen haigeks jäämas, palju seisnud, jooksnud voi vähe maganud, on polvedes pidev valu. On kogu aeg nii olnud, aga viimastel aastatel on valu eriti kurnav. Olen varem palju sporti teinud ning kahtlustan, et olen jooksmisel valesid jalanousid kasutanud. Mis nüüd teha? Kuidas ravida, kelle juurde pöörduda?
Aitähh
Annely

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Tuleks pöörduda ortopeedi poole.Selles eas ravitakse Te põlved ikka terveks.

Dr.K.Meitern