liigesevalu 02.10.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
kas tegemist on ortopeedilise või reumaatilise probleemiga, kui pärast koormust (mitte koormuse ajal) jalgadele on hüppeliigesed kanged ning valulikud (seda mitte kohe, vaid pärast puhkeasendit). Samuti teevad häda ka randmeliigesed, eile näiteks sõitsin autoga ning käed olid pikalt roolil sundasendis, täna aga liigesed valust kergelt tuikavad. Diagnoositud on sõrmeliigeste artroos, kuid sõrmeliigesed on valulikud katsudes või midagi kandes või haarates.
Ette tänades,
Maanu (N 40)

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kui valu on mitmetes liigestes,võiksite ikka pöörduda reumatoloogi poole.

Dr.Kaidu meitern