reiekaelaluu murd 24.09.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere, 70-a naine murdis nov-s reiekaelaluu, killuline murd, opereeriti, arsti sõnul pandi poolprotees. Möödas 10 kuud, aga jalg on ikka paistes. Osalt oli see tingitud südamepuudulikkusest, siis oli aga paistes ka teine, terve jalg, tablettidega sai see normi. Luumurrust on möödas 10 kuud, inimene liigub muidu juba enam-vähem, unustab keppi igale poole maha, aga kas see on normaalne, et jalg paistetab ja kas asja parandamiseks annab midagi teha. Sanatoorium? Mingid harjutused? Massaaž? Aitäh juba ette!

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Ma arvan,et kõige rohkem aitab antud juhul õige ravivõimlemine ravivõimlejaga.Ka sanatooriumi protseduurid peaks aitama.

Paranemist soovides,dr.Kaidu Meitern