luuvalu 09.05.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline probleem, et aeg-ajalt hakkab kuskilt kõrva juurest luu (vms.) valutama. Seda on paar korda olnud ja eelmine kord läksin kõrvaarsti juurde, kuna tundus, nagu valutaks kõrv seest. Arst ütles, et see pole kõrv, vaid mingi luu, midagi täpsemalt ei ütelnud. Nüüd on jälle valutama hakanud, aeg-ajalt läheb valu nii tugevaks, et isegi süüa ei saa. See kestab tavaliselt paar päeva kuni nädal ja kordub pikkade perioodide tagant. Mis see olla võib ja kelle poole sellise probleemiga pöörduma peaks?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

See valu võib tulla ka alalõualuu liigesest,mis asub kõrvast ees-all.Sel juhul tuleks
pöörduda ortopeedi poole.

Dr.Kaidu Meitern,tervenemist soovides