keel kollane, luksumine 04.02.23 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

tere,
mure 6a poisiga, kellel on keel 4 kuud kollane, luksub tihti, halb hingeõhk tuleb suust, kaebab valu naba piirkonnas, on väsinud, ütleb, et ei jõua,- viskab pikali ja näha on, et pole erilist energiat- oli varem väga liikuv, huuled pigem kahvatud

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid väga palju. Oletama ei hakka. Saan soovitada vaid koostööd perearstiga, täpsustavaid uuringuid ja konsultatsioone.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi