Keel kollane, naha kihelus 28.01.23 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Lapsel 6a keel viimase aasta jooksul olnud kollane, pole seotud toiduvärviga, olek väsinud, naha kihelus, löövet pole olnud varem, eelmisel nädalal tuli jalale/kintsulekraatsimise järgselt punetus ja kublad, mis kadusid mõne aja möödudes. Millega on tegu? Kuhu pöörduda? Perearst soovitab keelt mitte vaadata??

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei ole selle info lausel võimalik anda sisulist vastust. Soovitan pöörduda uuesti perearsti vastuvõtule, probleemi täpsustus, edasine käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi