maost mööduv operatsioon 03.04.18 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

tere tehti soomes maost mööduv operatsioon nüüd millegi pärast saadetakse uuringutele endokrinologi juurde kas see on normaalne vöi ikkagi on mul midagi operatsiooni käigus leitud

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Mina küll ei tea, miks Teid endokrinoloogi juurde uuringutele on saadetud. Bariaatrilise lõikuse järgselt käib patsient endokrinoloogi juures tavaliselt ainult siis, kui on vaja insuliinravi korrigeerida või kui tekivad ootamatud veresuhkru langused. Muidu jälgivad opereeritud patsiente bariaatria õed või perearstid. Kuidas Soomes taoliste patsientide jälgimine on korraldatud, pole mulle kahjuks teada.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.