maovalu? 12.07.14 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere! peaaegu 2 nädalat tunnen õhtuti peale sööki piinavat, kuid tuima valu ülakõhus. Algab ca 1 tund peale söömist. Isegi väga lihtsa ja kerge toidu järel tundub kõht hiigelsuur, algavad gaasid ja peerud ca iga 5-10 minuti tagant kuni 20x järjest. Hommikusöögi järel sellist asja ei juhtu, joon tassi kohvi ja paar võileiba. Ei ole rasvaste , teravate või suitsetatud asjade sööja.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kahjuks on küsimus tulnud valel aadressil - pöörduda tuleks mao-soolearsti (gastroenteroloogi) poole. Ühtegi endokriinhaigust küll kirjeldatud vaevuste põhjal oletada ei oska.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.