veresuhkru langus 14.05.07 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

tere.Probleem on selles,et peale sööki on paha enesetunne nimelt pearinglused ja sageli süda paha ning tasakaalu häired.Magusat süüa ei saa siis on olukord päris hull.Olukord läheb nagu järjest hullemaks,isegi siis kui natuke rohkem süsivesikuid söön,valguga koos ja aeglasemalt imenduvaid süsivesikuid süües on natuke parem enesetunne.Puuvilju ka süüa enam ei saa,hakkab pearinglus.Endokrinoloogil tegin glükoosi testi mille tulemused olid-TSH 1,740 GTT 4,2-8,5-7,8 INS

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
GTT tulemus on normis - suhkurtõbe Teil ei ole. TSH on samuti korras - kilpnääre talitleb normaalselt. Seedetraktivaevuste tõttu soovitan pöörduda gastroenteroloogi (mao-soolearsti) vastuvõtule.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.